Български
Careers page header image

Търговски представител "Ключови клиенти"

Еволинк е компания, фокусирана в предоставянето на висококачествени услуги на взискателни клиенти. Ние се водим от предприемачески дух и желание за успех. Еволинк е насочена към обслужването на корпоративни клиенти и телекомуникационни оператори, които се нуждаят от надеждни индивидуални IT решения. Компанията осигурява Интернет достъп, пренос на данни, дейта център услуги, облачни услуги и решения за мрежова сигурност на Балканите.

Компанията е част от италианската група DHH.

Търговски представител "Ключови клиенти" в Еволинк има следните отговорности:

  • Провежда срещи с потенциални клиенти
  • Презентира решения и услуги на компанията
  • Затваря сделки и подписва договори
  • Консултира потенциални клиенти за най-подходящите решения съобразно техните нужди

Изисквания към позицията

  • Отлични умения за комуникация и преговори
  • Отлични презентационни умения
  • Вътрешна мотивация за постигане на резултати
  • Опит в продажбите на телекомуникационни и облачни услуги
  • Опит в B2B продажбите
  • Много добро владеене на английски език
  • Отлични умения за работа с Word, Excel, PowerPoint

Ние предлагаме

  • Гъвкаво работно време
  • Възможност за работа от вкъщи
  • Основна заплата + комисиони

Ако проявявате интерес към предложената позиция и отговаряте на посочените изисквания, можете да ни изпратите Ваша актуална автобиография и мотивационно писмо на e-mail адрес: jobs@evolink.com.